

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 423250 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 80 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 80 cm |
| Wzór | roślinne, w liście, w liście monstery |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA, PLASTIK |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 800 g |
Twojemu wnętrzu brakuje koloru? Obrazy i dekoracje z modnymi motywami botanicznymi zaczerpniętymi wprost z natury znakomicie dekorują wnętrza, wnosząc do nich powiew świeżości oraz klimat odprężenia i harmonii. Obraz COLORS 1 ręcznie malowany na płótnie przedstawia tropikalne liście w barwnej kolorystyce zaczerpnięte wprost z tropikalnej dżungli i doprawione szczyptą złotej i srebrnej brokatowej farby. Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, płótno jest oprawione w elegancką czarną ramkę. Twoje wnętrze jest monochromatyczne i monotonne? Wybierz tętniącą intensywnymi barwami i podkreśloną akcentami brokatu dekorację ścienną i ciesz się wyjątkową atmosferą wnętrza!
Dane techniczne:
szerokość: 60 cm
wysokość: 80 cm
skład: 70% płótno, 30% drewno sosnowe

