

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 434217 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 350 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Długość towaru | 350 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, z gipiurą |
| Wzór | jednokolorowe, ażurowe |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 345 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 370 g |
Szukasz wykwintnego obrusu, który wyróżni Twój stół, a także zapewni niecodzienną atmosferę podczas wspólnych posiłków i spotkań przy stole?
Obrus wykonany w całości z efektownej gipiury to wyrafinowana dekoracja, która wyróżni każde wnętrze. Wysokiej jakości tkanina o ażurowym, opartym na geometrii wzorze, pięknie się prezentuje na stole i przywodzi na myśl misterne koronki w stylu retro. Obrus ma właściwości plamoodporne, nie wymaga prasowania i nie gniecie się. Wykonany z gipiury obrus nada niepowtarzalnego charakteru aranżacji klasycznej. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz dbałości o detale, obrus na długo zachowa swój wyjątkowy wygląd. To idealny wybór dla osób, które kochają stylizacje romantyczne, klasyczne oraz dodatki z nutą stylu retro.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
długość: 350 cm
skład: 100% poliester - gipiura
gramatura: 345 g/m2

