

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 431022 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 180 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 180 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, szenilowe, gobelinowe, z bawełny hiszpańskiej |
| Wzór | świąteczne, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 43% POLIESTER, 40% AKRYL, 17% BAWEŁNA |
Świąteczny obrus gobelinowy utkany z miękkiej nici szenilowej, to piękny dodatek, który przypadnie do gustu klientom poszukującym tradycyjnych wzorów. Obrus z grubej tkaniny szenilowej zdobiony świątecznym motywem uzyskanym tradycyjną metodą tkania sprawi, że Twoje wnętrze będzie pełne świątecznego ciepła i magii. Świąteczny obrus z gobeliny szenilowej ozdobiony barwnym wzorem z motywem złotych bombek, to dekoracja dodająca wnętrzu świątecznego klimatu. Wysoka jakość oraz staranne wykonanie gwarantują satysfakcję z produktu, a świąteczny motyw znakomicie ożywia wnętrze, wprowadzając do aranżacji radosny świąteczny nastrój.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
długość: 180 cm
skład: 43% poliester, 40% akryl, 17% bawełna
gramatura: 450 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

