

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
| SKU | 419500 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, gobelinowe |
| Wzór | w kratę |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 400 g |
Szukasz tradycyjnych wzorów, które pięknie podkreślą świąteczny nastrój w całym domu? Obrus gobelinowy wykonany z grubej tkaniny ozdobiony motywem szkockiej kraty, to dekoracja dodająca wnętrzu stylu. Grubsza żakardowa tkanina oraz intensywne barwy gwarantuje niezwykły efekt dekoracyjny, a uzyskany techniką tkania wzór sprawia, że obrus pięknie się prezentuje zarówno we wnętrzu w stylu klasycznym, jak i w nowoczesnej stylizacji. Wysoka jakość tkaniny oraz staranne wykonanie gwarantują satysfakcję z produktu, a motyw kraty znakomicie ożywia wnętrze.
Dane techniczne:
szerokość: 85 cm
długość: 85 cm
skład: 100% poliester - tkanina gobelinowa
gramatura: 280 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
Produkt szyty w Polsce.
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

