

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
| SKU | 419756 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, lureksowe |
| Wzór | świąteczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 65% POLIESTER, 27% BAWEŁNA, 8% NIĆ METALICZNA |
| Waga netto | 500 g |
Świąteczny stół to centralne miejsce spotkań i celebracji posiłków, które potrzebuje wyjątkowej oprawy. Obrus FLASH z tkaniny żakardowej w kratkę przetykaną srebrną nitką to niezwykle gustowny, a zarazem prosty w swojej formie obrus, który odświętnie udekoruje stół. Tkanina będąca mieszanką bawełny, poliestru i nici metalicznej jest przyjemny w konserwacji; z łatwością wypierzesz go w temperaturze do 40oC i bez problemu wyprasujesz. Obrus powstaje w naszej pracowni w Polsce. Kolekcja świątecznych obrusów obejmuje wiele rozmiarów i wzorów.
Dane techniczne:
długość: 85 cm
szerokość: 85 cm
skład: 27% bawełna, 65% poliester, 8% nić metaliczna
gramatura: 224 g/m2
Produkt szyty w Polsce
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

