

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi oraz możliwości rezerwacji w salonie.
Darmowa dostawa od 299,00 zł Kup teraz, zapłać za 30 dni Kontakt z dekoratorem: +48 502 847 876
| SKU | O61488985 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, gładkie, blackout |
| Wzór | jednokolorowe |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 100 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 18% POLIURETAN, 82% POLIESTER |
Obrus to ponadczasowa, praktyczna i gustowna dekoracja, która ma za zadanie podkreślenie elegancji nakrycia stołu. Szykując ważną uroczystość rodzinną, czy też spotkanie w wąskim gronie przyjaciół, nie możesz zapomnieć o tym niezwykłym dodatku, gwarantującym celebrowanie wspólnych posiłków w eleganckiej atmosferze.
By umożliwić komponowanie spójnej aranżacji oraz podkreślić oryginalny styl wnętrza, stworzyliśmy możliwość dopasowania obrusu, zasłon oraz poszewek dekoracyjnych z jednej tkaniny.
Nasze obrusy cechuje najwyższa jakość tkanin oraz staranne wykończenie. Brzegi obrusu są obszyte estetyczną 5-centymetrową ozdobną kantą.
Gładka, lekka tkanina zasłonowa zaciemniająca 100% blackout to materiał stosowany do dekoracji okien, cechujący się zdolnością do całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Jest to tkanina o gładkiej, jednolitej powierzchni, której spodnia warstwa jest w kolorze czarnym o śliskiej powierzchni. Tkanina pomimo niskiej gramatury 100 gr/m2 doskonale radzi sobie z blokowaniem promieni słonecznych. Dzięki temu gwarantuje ona pełną prywatność oraz komfortowy sen nawet w ciągu dnia, co jest szczególnie istotne w sypialniach czy innych pomieszczeniach wymagających całkowitego zaciemnienia. Dodatkowo tkanina zaciemniająca może również pomagać w regulowaniu temperatury pomieszczenia, co wpływa dodatnio na komfort użytkowania danego pomieszczenia. Ze względu na swoje praktyczne właściwości, tkanina zasłonowa jest popularnym wyborem do różnego rodzaju wnętrz, zarówno w domach mieszkalnych, jak i w przestrzeniach komercyjnych.
Nasz kalkulator powstał, by ułatwić Ci wybór obrusu dopasowanego do wielkości stołu oraz stylu aranżacji wnętrza.
W zależności od indywidualnych upodobań możesz wybrać obrus w postaci nowoczesnego, prostego bieżnika, lub bardziej klasyczną i tradycyjną wersję zakrywającą blat stołu i dekoracyjnie zwisającą poza jego krawędzie.
W przypadku wyboru obrusu zakrywającego brzegi stołu zaleca się dopasowanie obrusu do wymiarów blatu uwzględniając/dodając od 20- 30 cm tkaniny zwisającej poza brzegi blatu.
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.

