

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 419153 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 180 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 180 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, gobelinowe |
| Wzór | świąteczne, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 410 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 63% POLIESTER, 34% BAWEŁNA, 3% AKRYL |
| Waga netto | 850 g |
Szukasz tradycyjnych wzorów, które pięknie zaprezentują się w klasycznym wnętrzu? Obrus gobelinowy wykonany z grubej tkaniny ozdobiony barwnym świątecznym wzorem inspirowanym stylem folk, to dekoracja dodająca stylu wnętrzu. Grubsza żakardowa tkanina gwarantuje piękny efekt dekoracyjny, a uzyskany techniką tkania wzór sprawia, że obrus pięknie się prezentuje zarówno we wnętrzu w stylu rustykalnym, jak i w nowoczesnej stylizacji retro czy folk. Wysoka jakość oraz staranne wykonanie gwarantują satysfakcję z produktu, a świąteczny motyw znakomicie ożywia wnętrze, wprowadzając do aranżacji radosny świąteczny nastrój.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
długość: 180 cm
skład: 100% poliester - tkanina gobelinowa
gramatura: 410 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%

