

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 431392 |
|---|---|
| Rozmiar | 100 x 100 cm |
| Szerokość towaru | 100 cm |
| Długość towaru | 100 cm |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, bawełniane, poliestrowe, gobelinowe |
| Wzór | świąteczne, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 315 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 53% POLIESTER, 40% BAWEŁNA, 4% NIĆ METALICZNA, 3% AKRYL |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 510 g |
Szukasz tradycyjnych wzorów, które pięknie zaprezentują się w klasycznym wnętrzu? Świąteczny obrus gobelinowy przetykany złotą nicią, to piękny dodatek, który sprawi, że Twoje wnętrze będzie pełne świątecznego ciepła i magii.
Świąteczny obrus gobelinowy wykonany z grubej tkaniny ozdobiony barwnym wzorem z motywem gwiazdy betlejemskiej, to dekoracja dodająca świątecznego stylu wnętrzu. Grubsza żakardowa tkanina przetykana złotą nicią, gwarantuje dekoracji subtelny blask, a uzyskany techniką tkania wzór sprawia, że obrus wyjątkowo pięknie się prezentuje. Wysoka jakość oraz staranne wykonanie gwarantują satysfakcję z produktu, a świąteczny motyw znakomicie ożywia wnętrze, wprowadzając do aranżacji radosny świąteczny nastrój.
Dane techniczne:
szerokość: 100 cm
długość: 100 cm
skład: 70% poliester, 23% bawełna, 4% nić metaliczna - tkanina gobelinowa
gramatura: 315 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

