

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 402304 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 15 x 15 cm |
| Wysokość towaru | 15 cm |
| Średnica towaru | 15 cm |
| Otwory odpływowe | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 850 g |
Szukasz praktycznych, a zarazem efektownych dodatków do wnętrza? Ceramiczna osłonka z cieniowaniem to artystyczny detal, który atrakcyjnie dopełni aranżację wnętrza. Osłonka na doniczkę na trzech nóżkach z barwnym cieniowaniem pięknie wyeksponuje zieloną roślinę doniczkową. Nóżki zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Zapoznaj się z pozostałymi składnikami kolekcji i dobierz zestaw najbardziej pasujący do Twojego wnęrza. Kolekcja ceramiki artystycznej KATIA idelanie pasuje do wnetrz w stylu boho i rustykalnym.
Dane techniczne:
średnica: 15 cm
wysokość: 15 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

