

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 472083 |
|---|---|
| Rozmiar | 23 x 6 x 43 cm |
| Szerokość towaru | 23 cm |
| Długość towaru | 6 cm |
| Wysokość towaru | 43 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 58.33 g |
W tym roku postaw na wyjątkową i nietuzinkową dekorację Twojego świątecznego drzewka. Piękny i stylowy rajski ptak będzie stanowił niepowtarzalną ozdobę Twojej choinki. Ptaszek został wykonany z miękkiego materiału. Figurka ptaszka może być uzupełnieniem dekoracji świątecznego drzewka lub też być jedyną dekoracją podkreślającą aranżację świątecznego bukietu, girlandy, parapetu czy też stroika na stół. Ptaszki ozdobne z naszej kolekcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły i detale. Ptaszki posiadają klips.
Dane techniczne:

