

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 429878 |
|---|---|
| Rozmiar | 17 x 4 x 24 cm |
| Szerokość towaru | 17 cm |
| Długość towaru | 4 cm |
| Wysokość towaru | 24 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | MDF |
| Waga netto | 150 g |
Świąteczna ozdoba bożonarodzeniowa - figurka KOŚCIÓŁ w stylu bożonarodzeniowej szopki delikatnie połyskujący brokatem. Figurka z płyty MDF w formie małego kościoła może być piękną dekoracją świąteczną, która dodaje głębi i znaczenia do Twojego wnętrza w okresie Bożego Narodzenia. Taki detal znakomicie wygląda pod choinką, na parapecie, czy świątecznym stole.

