

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 429876 |
|---|---|
| Rozmiar | 13 x 3 x 18 cm |
| Szerokość towaru | 13 cm |
| Długość towaru | 3 cm |
| Wysokość towaru | 18 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | MDF |
| Waga netto | 100 g |
Świąteczna szopka bożonarodzeniowa to tradycyjny element polskiej kultury bożonarodzeniowej. Na nadchodzące święta proponujemy szopkę bożonarodzeniową w stylu nowoczesnym wykonaną z płyty MDF i ozdobioną brokatowymi elementami. Taki detal znakomicie wygląda pod choinką, na parapecie, czy świątecznym stole.

