

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 391254 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 180 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 180 cm |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, poliestrowe |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 220 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 300 g |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

