

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 410003 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Średnica zew. przelotki | 6 cm |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | kolorowy |
| Gramatura materiału | 130 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Aranżacja pokoju dziecięcego powinna być kolorowa i dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa. Motyw barwnych zwierzątek zdobi zasłonę BILLY z lekkiej, półtransparentnej etaminy. Taki dodatek znakomicie ożywia wnętrze pokoju dziecięcego wnosząc do niego kolor i dodając niezwykłego uroku. Praktyczne przelotki zamocowane w górnej części, sprawiają, że zmiana dekoracji okiennej trwa tylko krótką chwilę, a po zawieszeniu tkanina układa się w miękkie i regularne fale. Lekka tkanina delikatnie filtruje światło słoneczne, doświetalając wnętrze naturalnym światłem, zapewniając jednocześnie prywatność i przyjemny klimat. Dekorację możesz zastosować zarówno jako delikatną zasłonę, jak i lekką firanę. Niebywały efekt bez wysiłku. Spraw miłą niespodziankę Twojemu dziecku!
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester - etamina
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura: 130 g/m
tolerancja rozmiaru: +/- 5 %
konserwacja: pranie w 30oC
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

