

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 423271 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 1 szt. |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, z mikrofibry |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Wzór | roślinne, z nadrukiem, w liście |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 800 g |
Komplet pościeli DAWOSA z kolekcji DESIGN 91 wniesie do Twojej sypialni świeżość i napełni jej wnętrze kolorem! Pościel wykonana została z aksamitnej w dotyku i miłej dla ciała tkaniny, zdobionej nadrukiem egzotycznych liści w turkusowo-zielonej kolorystyce. Lekka i ciepła pościel przyjemnie otula skórę, zapewniając komfortowy sen. Specjalna technika tkania sprawia, że włókna są bardziej wytrzymałe, a jednocześnie miłe w dotyku, posiadają również właściwości antyalergiczne. Tkanina ogranicza rozwój roztoczy, jest szybkoschnąca, oraz gładka i bardzo przyjemna dla skóry. Jasna kolorystyka oraz nowoczesny wzór w intensywnych barwach oraz botaniczny motyw znakomicie odnajdzie się w nowoczesnej sypialni. Innowacyjna technika barwienia, sprawia, że kolory nie blakną, nawet po wielu praniach, a wszyte w poduszkach i poszwie zamki błyskawiczne zapewniają szybką i bezproblemową zmianę pościeli.
Cechy pościeli:
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 140 x 200 cm - 1 szt.
poszewki na poduszki: 70 x 80 cm - 1 szt.
skład: 100% poliester
gramatura: 75 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

