

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 350666 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Długość towaru | 40 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Gramatura materiału | 240 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, poliestrowe, futrzane |
| Wzór | jednokolorowe, z nadrukiem |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Potrzebujesz miękkiego wypełnienia do Twojej poszewki dekoracyjnej?
Wybierz uniwersalny wkład, pasujący do wybranej poszewki.

