

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 388479 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Średnica zew. przelotki | 6 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące, poliestrowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 824 g |
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

