

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 416113 |
|---|---|
| Rozmiar | 80 x 150 cm |
| Szerokość towaru | 80 cm |
| Długość towaru | 150 cm |
| Gramatura materiału | 580 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | kolorowy |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 90% POLIESTER; WARSTWA ANTYPOŚLIZGOWA: 10% PVC |
| Waga netto | 1600 g |
Poszukujesz przytulnego dodatku do wnętrza swojego dziecka? Dywanik BABY to połączenie komfortu i estetycznego wzornictwa. Nowoczesny dywan w różowej kolorystyce doskonale sprawdzi się jako dekoracja w pokoju dziecka. Uroczy motyw słonika, motylków oraz chmurek doda przytulności oraz na co dzień będzie izolować od chłodnej podłogi. Do koloru przewodniego w dywaniku z nadrukiem dołącz zasłony, poszewki dekoracyjne i inne dodatki w podobnym odcieniu, aby otrzymać przytulny, harmonijny i w pełni udekorowany pokój dziecięcy.
Dane techniczne:
szerokość: 80 cm
długość: 150 cm
skład: 90% poliester, 10% polichlorek winylu PVC
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

