

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 350145 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 760 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 500 g |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

