Karta podarunkowa 200 zł

Karta podarunkowa 200 zł

Kod: -168
Rozmiar:
Kolor:
Produkt dostępny
200,00 zł
torba-icon
i
lub zamów  +48 33 472 55 00


Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych.
Darmowa dostawa powyżej 149 zł
Zakupy na raty już od 300 zł
i
Kup teraz i zapłać PayPo za 30 dni
i
Warunki dostawy
i
Prezenty dla bliskich i przyjaciół to często spore wyzwanie. Poszukując rozwiązania dla wszystkich osób w podobnej sytuacji, wprowadziliśmy do naszej oferty idealne i wygodne rozwiązanie. Są nim karty podarunkowe w kilku wariantach cenowych.

Co to jest karta podarunkowa?

Śmiało można powiedzieć, że to karta płatnicza dla obdarowanego. Nic tak nie cieszy, jak otrzymanie dodatkowej gotówki na zakupy. Obdarowany ma rok na dokonanie zakupu z użyciem karty.

Jak skorzystać z karty?

Karta podarunkowa firmy Eurofirany jest bardzo prosta w obsłudze dla obdarowanego. Obdarowany może z niej skorzystać w wygodny dla siebie sposób. Wystarczy udać się do wybranego salonu stacjonarnego EUROFIRANY i wybrać swój ulubiony produkt. Następnie udać się do kasy i pokazać swoją kartę, lub zrealizować zakup online na www.eurofirany.com.pl wpisując numer karty podarunkowej w odpowiednim miejscu w koszyku.

Najważniejsze reguły dotyczące korzystania z karty:
  • Karta podarunkowa daje możliwość jednorazowego dokonania zakupów. 
  • Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce ani przelewem, gdy wartość zakupionego towaru jest niższa niż wartość nominalna karty.
  • Karta podarunkowa Eurofirany nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości lub w części. Powyższe dotyczy także sytuacji, gdy karta nie zostanie zrealizowana w okresie ważności.
  • Klient nie ma obowiązku zwrotu karty po jej wykorzystaniu.

Karta jest ważna i aktywna przez  rok od daty jej zakupu.
Regulamin korzystania z karty podarunkowej oraz lista salonów dostępny jest w naszych salonach stacjonarnych oraz pod poniższym linkiem:
Regulamin