

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 394507 |
|---|---|
| Rozmiar | 53 x 53 cm |
| Szerokość towaru | 53 cm |
| Wysokość towaru | 53 cm |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, MDF, PLASTIK |
| Waga netto | 900 g |

