

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 397427 |
|---|---|
| Rozmiar | 41 x 20 x 6 cm |
| Szerokość towaru | 41 cm |
| Długość towaru | 20 cm |
| Wysokość towaru | 6 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1750 g |


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty