

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 387916 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 60 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 60 cm |
| Wzór | roślinne, w liście, w liście monstery |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO |
| Waga netto | 600 g |

