

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 408507 |
|---|---|
| Rozmiar | 100 x 100 cm |
| Szerokość towaru | 100 cm |
| Wysokość towaru | 100 cm |
| Wzór | w ornamenty, abstrakcyjne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO |
| Waga netto | 2450 g |
Oryginalne dekoracje wyróżniają wnętrza i sprawiają, że miło jest w nich przebywać. Przedstawiamy oryginalny, ręcznie malowany na płótnie obraz z serii ORNAMENTS. Obraz wyróżnia się doskonałą jakością i starannością wykonania, a niezwykłe barwy znakomicie harmonizują z jaśniejszym tłem. Dekoracja sprawdzi się we wnętrzach w stylu podróżniczym, w stylu boho, znakomicie prezentuje się również we wnętrzach z etnicznymi wpływami. Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, płótno jest naciągnięte na drewnianą ramę i nie wymaga oprawy. Polecamy pozostałe wersje obrazu - znakomicie wyglądają zestawione razem, modnie dekorując domową przestrzeń. Serdecznie polecamy.
Dane techniczne:
wysokość: 100 cm
szerokość: 100 cm
skład: 70% płótno, 30% drewno sosnowe

