

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 408523 |
|---|---|
| Rozmiar | 100 x 100 cm |
| Szerokość towaru | 100 cm |
| Wysokość towaru | 100 cm |
| Wzór | w kwiaty, abstrakcyjne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO |
| Waga netto | 2450 g |
Poznaj ręcznie malowany na płótnie obraz przedstawiający abstrakcyjne w formie kwiaty, to dekoracja która znakomicie rozjaśni wnętrze i wniesie do niego pozytywną energię. Dekoracja w jasnej tonacji idelanie sprawdzi się w w jasnym, nowoczesnym wnętrzu. Obraz został naciągnięty na drewnianą ramę z sosnowego drewna i jest gotowy do powieszenia na ścianie. Nawet najbardziej stylowe wnętrze bez odpowiednio dobranych dodatków wydaje się niekompletne, dlatego nie wahaj się - już dziś wybierz oryginalne i stylowe dodatki do Twojego wnętrza.
Dane techniczne:
szerokość: 100 cm
wysokość: 100 cm
skład: płótno, drewno sosnowe, farby akrylowe

