

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 423253 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 90 cm |
| Wzór | we wzory geometryczne, abstrakcyjne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Waga netto | 800 g |
Jeśli poszukujesz dekoracji do nowoczesnego wnętrza, polecamy oryginalny ręcznie malowany na płótnie obraz WELLING. Abstrakcyjna forma budząca skojarzenia z falami, intryguje i pobudza wyobraźnię. Niezwykły obraz o przenikających się barwach w tonacji szarości różu i zieleni, podkreślony jest złotymi akcentami, będzie idealnym dopełnieniem przestrzeni nowoczesnego mieszkania, gabinetu lub biura. Świetnie wpasuje się również w każdą komercyjną przestrzeń. Oryginalny obraz, idealnie wpisuje się w przestrzeń nowoczesnych, awangardowych wnętrz, szczególnie tych urządzonych w minimalistycznym stylu. Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, płótno jest naciągnięte na drewnianą ramę i nie wymaga oprawy.
Dane techniczne:
wysokość: 90 cm
szerokość: 60 cm
skład: płótno, drewno, farby akrylowe

