

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 416962 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, lniane |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 92% POLIESTER, 8% LEN |
| Waga netto | 410 g |
Przedstawiamy obrus POLA zaprojektowany z grubszej tkaniny strukturalnej z dodatkiem lnu. Obrus POLA zdobiony delikatnym różanym nadrukiem w odcieniach stonowanej zieleni, doskonale wpasuje się w neoromantyczną aranżację, dodając jej niezwykłego stylu. Będzie doskonałą ozdobą drewnianych mebli w Twoim salonie lub jadalni. Wyjątkowy wzór i kolorystyka sprawią, że z chęcią zasiądziesz przy stole podczas rodzinnego obiadu lub do porannej kawy. Zainspiruj się pięknem natury, stwórz własną kompozycję, dodając do aranżacji wazon oraz kwiaty z naszej oferty.
Dane techniczne:
szerokość: 85 cm
długość: 85 cm
skład: 92% poliester, 8% len
gramatura: 210 g/m2

