

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 381301 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 38 cm |
| Średnica towaru | 38 cm |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 66.67 g |
Wysłany na
Wysłany na

