

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 372642 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Rodzaj tkaniny | z bawełny renforce, gładkie |
| Gramatura materiału | 115 g/m² |
| Wzór | jednokolorowe |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 940 g |
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty