

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 419932 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 400 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, zero twist, żakardowe, gładkie |
| Wzór | z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 95% BAWEŁNA, 5% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 490 g |
Przedstawiamy ręcznik AGIS podkreślony żakardową bordiurą z motywem liści utkanych delikatnie błyszczącą nicią. Ręcznik wykonany jest w 100% z miękkiej i delikatnej w dotyku bawełny, materiału przyjaznego nawet dla wrażliwej skóry. Ręcznik produkowany nowoczesną technologią produkcji tkanin "zero twist" polegającą na "rozkręceniu" włókien, dzięki której ręcznik zyskuje miękkość, lekkość i puszystość.
W ręcznikach zero twist włókna nie są skręcone, co umożliwia swobodną cyrkulację powietrza między nimi, dzięki czemu ręcznik schnie dużo szybciej. Ponadto jest lekki i miękki, dzięki czemu łagodnie otula ciało po kąpieli. Polecamy kolekcję ręczników AGIS w bogatej gamie barw i rozmiarów, wśród której każdy znajdzie swój ulubiony kolor. Wybierz zestaw najlepiej pasujący do Twoich potrzeb - podkreśl estetykę Twojej łazienki botaniczną harmonią!
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 100% bawełna; część ozdobna; 95% bawełna, 5% poliester
gramatura: 400 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

