

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 439370 |
|---|---|
| Rozmiar | 17 x 17 x 17 cm |
| Szerokość towaru | 17 cm |
| Długość towaru | 17 cm |
| Wysokość towaru | 17 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | SZKŁO, METAL |
| Waga netto | 58.33 g |
Zadbaj o wyrafinowane dodatki do Twojego wnętrza — dla koneserów unikatowych i oryginalnych dekoracji polecamy, kolekcję świeczników z barwionego szkła artystycznego w metalowej ramie. Świecznik o kulistym kształcie z przezroczystego szkła w złocistej barwie sprawia, że trudno od niego oderwać wzrok. Jeśli uwielbiasz niebanalne dodatki oraz wyjątkowy, wieczorny klimat zapalonych świec, ta ozdoba z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją obejmującą kilka niezwykłych kształtów w łagodnych, przenikających się barwach.
Dane techniczne:
szerokość: 17 cm
wysokość: 17 cm
skład: szkło, metal

