

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 406061 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 2 szt. |
| Rodzaj tkaniny | z bawełny renforce, gładkie |
| Gramatura materiału | 115 g/m² |
| Wzór | jednokolorowe |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1730 g |
Ważne:
Duże pościele z naszej firmy (220x200) szyjemy z szerokiej tkaniny. Dzięki temu nawet duże rozmiary nie mają dodatkowych szwów na środku - pościel jest gładka i komfortowa w użytkowaniu. Niektóre konkurencyjne firmy, na rynku szyją pościel z dodatkowym szwem szukając w ten sposób oszczędności na tkaninie i cenie. Zszywanie wpływa niekorzystnie na komfort użytkowania pościeli. Firma Eurofirany dba o swoją markę i dobro swoich klientów od 35 lat!
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 220 x 200 cm - 1 szt.
poszewkę na poduszkę: 70 x 80 cm - 2 szt.
skład: 100% bawełna
gramatura: 115 g/m2
kurczliwość: 5%
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

