

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 409762 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Wysokość towaru | 30 cm |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | z koronką |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 60% BAWEŁNA, 40% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 100 g |
Szukasz gustownej, a jednocześnie mimimalistycznej dekoracji okna kuchennego? Tradycyjna zazdrostka ROSE z gładkiej matowej tkaniny zdobiona ażurową koronką, dodającą jej niezwykłego uroku. Niewielka firanka w kolorze białym wykonana z tkaniny z przewagą bawełny jest łatwa w konserwacji i prasowaniu. Niezwykle subtelna zazdrostka pięknie i naturalnie zdobi okno zapewniając jednocześnie komfort w dekorowanym pomieszczeniu. Wygodny tunel w górnej krawędzi firany, sprawia, że z łatwością naciągniesz ją na drążek do zazdrostek. Minimalistyczna firanka sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, jak i w typowo rustykalnej, czy prowansalskiej kuchni.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
wysokość: 30 cm
szerokość tunelu: 2 cm
skład: 60% bawełna, 40% poliester
sposób mocowania: tunel
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

