

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 451386 |
|---|---|
| Rozmiar | 28 x 16 x 3 cm |
| Szerokość towaru | 28 cm |
| Długość towaru | 16 cm |
| Wysokość towaru | 3 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 600 g |
Szukasz niezwykłych dodatków do Twojego wnętrza? Ceramiczną paterę dekoracyjną z kolekcji ELORA zdobi delikatny wzór kółeczek na brzegach patery podkreślony srebrnym odcieniem. Patera dekoracyjna to świetny dodatek do wnętrz nowoczesnych, pasuje również do wnętrz urządzanych w stylu klasycznym. Elementy kolekcji ELORA możesz dowolnie zestawiać ze sobą, tworząc dekorację dostosowaną do aranżacji wnętrza oraz Twoich potrzeb. Wyróżnij swój styl - wybierz nowoczesne dodatki i ciesz się oryginalnym i pięknym wnętrzem.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 28 cm
szerokość: 16 cm
wysokość: 3 cm
skład: glinka ceramiczna

