

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 404519 |
|---|---|
| Rozmiar | 27 x 27 x 5 cm |
| Szerokość towaru | 27 cm |
| Długość towaru | 27 cm |
| Wysokość towaru | 5 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1480 g |
Ceramika to modny dodatek do każdego wnętrza. Pozwala na dowolne kształtowanie aranżacji od tych klasycznych, przez boho po wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym. Patera Edna wyróżnia się smukłym kształtem oraz lśniącą powierzchnią. Delikatny, kremowy kolor wpasuje się doskonale w każdą aranżację. Glinka ceramiczna, z której wykonana została patera, charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością. Zachwyci Cię jej wyjątkowy design. Kolekcjka Edna oprócz pater obejmuje również wazony, lampy oraz świeczniki w różnych rozmiarach. Skompletuj własną kompozycję!
Ceramika Edna jest również idealną propozycją, jeśli poszukujesz pomysłu na prezent!
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 27 cm
szerokość: 27 cm
wysokość: 5 cm
skład: glinka ceramiczna

