

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 477952 |
|---|---|
| Rozmiar | 39 x 12 x 3 cm |
| Szerokość towaru | 39 cm |
| Długość towaru | 12 cm |
| Wysokość towaru | 3 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 880 g |
Kolekcja ceramiki MAX 1 to wyjątkowe połączenie nowoczesnego designu i naturalnej elegancji. Wykonana z glinki ceramicznej, łączy fakturę imitującą granit z lśniącą powierzchnią, tworząc harmonijny kontrast. Kremowo-złota kolorystyka nadaje kolekcji subtelnego luksusowego charakteru. Wazony, patery i figurki z tej kolekcji pozwalają w prosty sposób stworzyć spójną i stylową aranżację wnętrza.
Cechy produktu:
Materiał: glinka ceramiczna
Wykończenie: imitacja granitu + lśniąca powierzchnia
Kolorystyka: kremowo-złota
Styl: nowoczesny, elegancki, minimalistyczny
Elementy kolekcji: wazony, patery, figurki
Funkcja: dekoracja wnętrza, tworzenie spójnych aranżacji
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
szerokość: 39 cm
długość: 12 cm
wysokość: 3 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

