

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 478527 |
|---|---|
| Rozmiar | 18 x 41 x 6.5 cm |
| Szerokość towaru | 18 cm |
| Długość towaru | 41 cm |
| Wysokość towaru | 6 cm |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 100% GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1500 g |
Zestaw ceramiczny składający się z paterki i trzech miseczek wykonany jest z wysokiej jakości glinki ceramicznej. Całą powierzchnię zdobi wypukły, subtelny wzór, który nadaje naczyniom wyjątkowego charakteru i elegancji. Perłowy kolor, mieniący się w tęczowe refleksy w zależności od światła, tworzy luksusowy efekt wizualny, dzięki czemu zestaw stanie się zarówno praktycznym elementem.
Cechy produktu:
Materiał: glinka ceramiczna
Zestaw: patera + 3 miseczki
Zdobienie: wypukły, subtelny wzór na całej powierzchni
Kolor: perłowy, mieniący się tęczowo
Styl: elegancki, dekoracyjny, nowoczesny
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:

