

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 478483 |
|---|---|
| Rozmiar | 31 x 13 x 3 cm |
| Szerokość towaru | 31 cm |
| Długość towaru | 13 cm |
| Wysokość towaru | 3 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 600 g |
Ceramiczna patera w srebrnej, lśniącej tonacji to elegancki dodatek, który wprowadza do wnętrza luksusowy charakter. Jej powierzchnię zdobi subtelny tłoczony wzór liści, nadający całości wyrafinowanego stylu. Patera należy do kolekcji ceramiki obejmującej również wazony i świeczniki, dzięki czemu można stworzyć spójną i harmonijną dekorację w nowoczesnym lub glamour wnętrzu.
Cechy produktu:
Materiał: ceramika wysokiej jakości
Kolor: srebrny, lśniący
Zdobienie: tłoczony wzór liści
Styl: nowoczesny, elegancki, glamour
Zastosowanie: dekoracja stołu, komody lub półki
Element kolekcji: patery, wazony, świeczniki
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
szerokość: 31 cm
długość: 13 cm
wysokość: 3 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

