

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 440301 |
|---|---|
| Rozmiar | 25 x 34 x 3 cm |
| Szerokość towaru | 25 cm |
| Długość towaru | 34 cm |
| Wysokość towaru | 3 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 930 g |
Kolekcja ceramiki artystycznej ALTEA kojarzy się z luksusem oraz przyciąga wzrok współgrającymi barwami bieli oraz srebra. Nowoczesna forma patery urzeka oryginalnym designem oraz przyciąga wzrok lśniącą białą powierzchnią efektowne podkreśloną srebrnymi wytłoczeniami na brzegach patery. Taki detal podkreśli Twoje zamiłowanie do oryginalnych przedmiotów, które elegancko dekorują przestrzeń. Spód zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia chroniące meble przed zarysowaniami.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
szerokość: 25 cm
długość: 34 cm
wysokość: 3 cm
skład: glinka ceramiczna

