

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 392143 |
|---|---|
| Rozmiar | 31 x 17 x 7 cm |
| Szerokość towaru | 31 cm |
| Długość towaru | 17 cm |
| Wysokość towaru | 7 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 900 g |
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 31 cm
szerokość: 17 cm
wysokość: 7 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

