

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 392126 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 22 x 16 cm |
| Wysokość towaru | 16 cm |
| Średnica towaru | 22 cm |
| Otwory odpływowe | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1650 g |

