

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 32813 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Gramatura materiału | 700 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, akrylowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 85% AKRYL, 15% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 2% |
| Waga netto | 2500 g |
Lubisz kolor niebieski? Nie rezygnuj z niego także w sypialni. Decydując się na jego obecność Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. To kolor, który świetnie współgra z wieloma barwami: białą, zieloną, niebieską, brązową, czerwoną. Baw się kolorami i twórz ciekawe zestawy zgodnie ze swoją indywidualną potrzebą. Z kocem CLARA jest to możliwe.
Ciemnoniebieski koc Clara z kolekcji Pierre Cardin to produkt najwyższej jakości. Jest nie tylko puszysty i sprężysty, ale również bardzo elegancki. Jego unikalny kolor nadaje wnętrzom niecodziennego charakteru. Koc Clara posiada wyhaftowany emblemat francuskiej marki Pierre Cardin słynącej na całym świecie z elegancji i jakości. Zapakowany w eleganckie pudełko sprawia, że stanowi świetną propozycję na niecodzienny prezent dla bliskiej osoby.
Dane techniczne:
długość: 240 cm
szerokość: 220 cm
skład: 85% akryl, 15% poliester
gramatura: 670 g/m2

