

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 461362 |
|---|---|
| Rozmiar | 33 x 33 cm |
| Szerokość towaru | 33 cm |
| Długość towaru | 33 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | roślinne, z nadrukiem, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 420 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 25 g |
Szukasz wzorów, które pięknie zaprezentują się w twoim wnętrzu? Podkładka wycinana laserowo wykonana z grubej tkaniny ozdobione motywem kwitnących kwiatów, to dekoracja dodająca wnętrzu uroku i stylu. Wysoka jakość nadruku oraz staranne wykonanie gwarantują satysfakcję z produktu, a motyw kwitnących kwiatów znakomicie ożywia wnętrze, wprowadzając do aranżacji świeżość i radosny nastrój.
Dane techniczne:
szerokość: 33 cm
długość: 33 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 420 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

