

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 474860 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 55 cm |
| Długość towaru | 55 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Wprowadź do swojego domu odrobinę elegancji i szyku dzięki wyjątkowej poduszce dekoracyjnej w kształcie kokardy. Wykonana z miękkiej, welwetowej tkaniny o jednolitym kolorze, stanowi efektowny dodatek do salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego. Starannie zaprojektowana forma kokardy dodaje wnętrzu romantyzmu i przytulności, a zintegrowane wypełnienie zapewnia trwałość i wygodę.
Cechy produktu:
Materiał: wysokiej jakości welwet – miękki, aksamitny w dotyku, o delikatnym połysku
Kolor: jednolity – idealny do wnętrz w różnych stylach (nowoczesny, glamour, klasyczny)
Kształt: kokarda jest formowana szarfą zapinaną na rzepy, którą można zdjąć
Wypełnienie: miękkie, trwałe – nie wymaga dodatkowej poduszki, gotowa do użycia
Zastosowanie: idealna jako ozdoba sofy, fotela, łóżka czy pokoju dziecięcego
Pielęgnacja: zalecane czyszczenie ręczne lub delikatne pranie
Dane techniczne:
rozmiar: 45 x 55 cm
skład: 100% poliester - welwet
wypełnienie: 100% poliester
gramatura: 200 g/m2
| Nie prać | |
| Czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

