

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 425352 |
|---|---|
| Rozmiar | 62 x 16 cm |
| Długość towaru | 16 cm |
| Szerokość towaru | 62 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | w kwiaty, z nadrukiem |
| Gramatura materiału | 360 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 400 g |
Poduszkę ALINE w kształcie walca pokrywa miękka tkanina welwetowa z delikatnym wzorem wiosennych kwiatów. Modny kwiatowy wzór w pastelowych barwach pasuje do wnętrz urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, świetnie sprawdzi się również w stylu klasycznym. Niezwykły design sprawia, że ten drobiazg podkreśli oryginalny styl Twojej sypialni. Miękkie wypełnienie, gwarantuje wygodne podparcie dla głowy lub pleców oraz znakomity wypoczynek. Niezwykły design sprawia, że ten drobiazg podkreśli oryginalny styl Twojej sypialni. Miękkie i przyjemne w dotyku dodatki gwarantują oryginalny wygląd sypialni, zapewniając jednocześnie komfortowy wypoczynek. Serdeczne polecamy!
Dane techniczne:
długość: 62 cm
średnica: 16 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

