

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 430807 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 1 szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, satynowe |
| Gramatura materiału | 115 g/m² |
| Wzór | w kratę, świąteczne, z nadrukiem |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | SATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1300 g |
Komplet pościeli świątecznej STAR 1 zdobi modny nadruk w kolorze zielono-czerwonej kraty oraz złotych śnieżynek. Ten elegancki motyw napełni Twoją sypialnię niezwykłą atmosferą świąt. Pościel wykonana została z satyny bawełnianej. Do produkcji pościeli użyto wysokiej jakości tkaniny bawełnianej utkanej splotem satynowym, dzięki czemu jest ona bardzo lekka i miła w dotyku.
Kolekcja pościeli świątecznych STAR daje możliwość wyboru spośród aż trzech rozmiarów pościeli: 220x200 cm - dedykowanych na duże łóżka małżeńskie, 160x200 cm - polecanych na mniejsze łóżka, a także kompletów z jedna poszewką na poduszkę w rozmiarze 140x200 cm, zaprojektowanych na łóżka pojedyncze.
Święta, to szczególny czas, warto w tym czasie wypełnić każde miejsce w domu magiczną atmosferą!
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 140 x 200 cm - 1 szt.
poszewkę na poduszkę: 70 x 80 cm - 1 szt.
skład: satyna 100% bawełna
gramatura: 115 g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

