

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 455804 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 2 szt. |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, z mikrowłókna |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Wzór | świąteczne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1000 g |
Pozwól, by świąteczny nastrój wypełnił Twoją sypialnię! Komplet pościeli świątecznej MALMO z nadrukiem zimowym w sarenki pozwoli odpocząć w prawdziwie świątecznym klimacie. Pościel wykonana została z aksamitnego w dotyku i miłego dla ciała mikrowłókna. Lekka i ciepła mikrofibra przyjemnie otula skórę, a specjalna technika tkania sprawia, że włókna są bardziej wytrzymałe, posiadają również właściwości antyalergiczne. Tkanina ogranicza rozwój roztoczy, jest szybkoschnąca, gładka oraz przyjemna dla skóry. Nadruk wykonano nowoczesną techniką nadruku, dzięki czemu wzory są wyraziste i trwałe, nie tracą intensywności nawet po wielu praniach.
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 220 x 200 cm - 1 szt.
poszewkę na poduszkę: 70 x 80 cm - 2 szt.
skład: 100% poliester
gramatura: 75 g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

