

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 423832 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | w kwiaty, z nadrukiem, w liście, kolorowy |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 2% |
| Waga netto | 150 g |
Subtelna miękkość, barwny botaniczny nadruk, a także staranne wykończenie sprawia, że poszewka HANA z miękkiego welwetu dobrze prezentuje się w eleganckim wnętrzu. Efektowny nadruk z motywem egzotycznych liści i kwiatów pięknie zaprezentuje się w nowoczesnym salonie lub sypialni. Spodnia strona w gładkim brązowym kolorze. Elegancka wypustka estetycznie zdobi jej brzegi. Praktyczny zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków pomoże w szybkiej i bezproblemowej zmianie poszewki. Serdecznie polecamy!
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 45 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 200 g/m2
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

