

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 456099 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 300 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Świąteczna poszewka futrzana to wyjątkowo przytulny i dekoracyjny element, który wprowadza do wnętrza ciepło oraz świąteczny nastrój. Wykonana z miękkiego, puszystego materiału, imitującego futro, poszewka nie tylko wygląda stylowo, ale także dodaje wnętrzu przyjemnej, zimowej atmosfery. Centralnym elementem poszewki jest aplikacja w urocze choinki, który wprowadza klasyczny, świąteczny motyw.
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 300 g/m2
| Nie prać | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

