

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 449110 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, lniane |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Poszewka na poduszkę z lekkiej tkaniny z dodatkiem lnu jest przyjemna w dotyku i pozwala znakomicie się zrelaksować podczas wypoczynku na kanapie. Modna tkanina, z której wykonano poszewkę jest mieszanką lnu, bawełny i poliestru, a jej wierzch zdobi kwiatowy nadruk. Kolekcja poszewek z nadrukiem pozwala na wybór i tworzenie ciekawych zestawień kolorystycznych na kanapie lub łóżku zgodnie z charakterem aranżacji lub Twoim nastrojem. Zamek błyskawiczny z praktycznym suwakiem wszyty w jednym z boków umożliwia szybką i bezproblemową zmianę poszewki. Poszewka posiada certyfikat Oeko-Tex tekstylia godne zaufania.
Dane techniczne:
długość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: 15% len, 35% bawałna, 50% poliester
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 200 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

